top of page
Právní poradce

Jsme specialisté na Vaše podnikání

Obchodní korporace

Máme bohaté zkušenosti v oblasti korporátního práva - mezi naše klienty patří hned několik předních mezinárodních koncernů, kterým poskytujeme kvalitní a spolehlivé právní služby.

Díky našim mnohaletým zkušenostem se všemi druhy smluvních vztahů používaných v obchodním styku, dokážeme správně nastavit mechanismus smlouvy a upozornit na veškerá rizika. U mezinárodních transakcí poradíme ohledně vlivů mezinárodního práva a v případě potřeby zajistíme asistenci od zahraniční partnerské kanceláře. Samozřejmostí je profesionální komunikace v anglickém jazyce.

Finanční společnosti

Bankovnictví, finance a kapitálové trhy jsou jednou z našich oblastí praxe. Mezi naše klienty patří přední české, slovenské a zahraniční banky, pojišťovny, ale i další finanční instituce, korporace a významní institucionální i soukromí investoři. Většina našich právníků přišla do naší kanceláře se zkušenostmi z renomovaných mezinárodních právnických firem či z vedoucích pozic v regulačních úřadech, jako je Česká národní banka.

Živnostníci

Každý občas potřebuje právní pomoc a u podnikatelů a firem to platí dvojnásob. Pokud se chcete naplno věnovat své práci a právní záležitosti vás zdržují, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se staneme vaši partnery a kompletně se postaráme o právní stránku vašeho podnikání. Zajistíme plný právní servis pro obchodní společnosti i živnostníky. Zajistíme správu vašich nemovitostívymáhání neuhrazených pohledávek i právní zázemí pro fungování celé firmy. Věnujeme se samozřejmě i problematice obchodního práva a poskytujeme odborné poradenství. Díky naší podpoře ušetříte mnoho času, který byste jinak věnovali právu a dokumentům.

Státní správa

Právní poradenství v oblasti veřejné správy, ať už myslíme státní správu nebo samosprávu, je specifickou činností. Především územní samospráva se mnohdy nachází ve složitém postavení a právní poradenství pro obce a kraje musí jít nutně daleko nad rámec ustanovení zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, nebo zákona č. 129/2000 Sb., o krajích. I když tyto subjekty hodlají vstoupit do čistě soukromoprávního vztahu, nemohou se tak docela oprostit od své veřejnoprávní podstaty a v mnoha ohledech musejí postupovat přesně stanoveným způsobem. Samosprávu však nelze redukovat jen na samosprávu územní, ale obdobným problémům musejí čelit i jiné druhy samosprávy, jako jsou veřejné vysoké školy nebo profesní samosprávy.  V této oblasti máme bohaté zkušenosti a rádi pomlžeme.

Občané

Řešíte nějaký problém v oblasti občanského práva a myslíte si, že právník pro Vás není? Že běžní občané se nemohou práva dovolat a tudíž mají smůlu? Nebo že běžný občan právníka dokonce nepotřebuje? Tento pohled se snažíme změnit. Ukážeme Vám, že právní služby jsou zde i pro běžné občany a spotřebitele – tedy pro Vás! Vůbec nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s řešením reklamace, odstoupením od smlouvy, ve sporech s dodavateli služeb, pojišťovnami, úvěrovými společnostmi, nebo v jakémkoli jiném ohledu.

Pomužeme Vám zvítězit.

Ať už ve svém životě nebo podnikání řešíte cokoliv, nechte Vaše starosti naším odborníkům. Společně to zvládneme.

bottom of page